polski Polska  dolnośląskie  oleśnicki   Moje Podwórko   |  Poczta 
Portal / Kultura / Repertuar kina Czwartek - 26 stycznia 2006 Lutosława, Normy, Pauliny     "Doświadczony żeglarz nie walczy z prądami ani wiatrem, ale pozwala im unosić się w obranym przez siebie kierunku" - Bolesław Prus  
 Menu
 - Urząd Miasta i Gminy
 - Miasto i gmina  
 - Oświata
 - Kultura      
 - Sport i rekreacja
 - Ochrona zdrowia
 - Firmy i instytucje
 - Oferta inwestycyjna
 - Jednostki gminne
 - Gazeta Sycowska
 - Ważne telefony
 - Stowarzyszenia
 - Parafie i kościoły
 - Użyteczne linki
 - Galeria zdjęć
 - E-mapy
 - Przetargi
 - Praca
 - Informacja PKS i PKP
 - Redakcja
 - English version
 - Wyślij kartkę
 - Unia Europejska
 Wyszukiwarka


Szukaj wg branz
Dodaj wpis
BIP
  Repertuar kina

Repertuar kina przy Centrum Kultury w Sycowie - miesiąc kwiecień i maj br.

Termin

Tytuł filmu, godzina

Opis

22 i 23.04.

 

"Skarb narodów" 1700, 1900 

 

USA 2004
Przygodowy
reż. Jon Turteltaub


Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki i został ukryty przez Ojców Założycieli. Ben trafia na pewien trop – okazuje się, że mapa prowadząca do skarbu ukryta jest (jako niewidzialny zapis) na odwrocie Deklaracji Niepodległości. Niestety w posiadanie tej informacji wchodzi także bardzo niebezpieczny człowiek, Ian Howe. W tej sytuacji Ben decyduje się ukraść niezwykle pilnie strzeżony dokument i pokrzyżować zbrodnicze plany rywala. Ten pomysł pomagają mu wcielić w życie: techniczny geniusz Riley, od dawna zaprzyjaźniony z Benem, i piękna archiwistka, doktor Abigail Chase.


 

29 i 30.04.

"Płonąca pułapka" 1700, 1900 

USA 2004
Akcja/thriller
reż. Jay Russell

Doświadczony strażak Jack Morrison, odcięty przez ogień w płonącym budynku, oczekuje na pomoc zespołu ratowników. Jego szanse maleją z minuty na minutę. W obliczu śmierci wspomina najważniejsze momenty swego życia: swój strażacki debiut, służbę w oddziale Ladder 49 oraz tragiczną śmierć przyjaciela.

 

 

06 i 07.05.

 

 

 

 "Pamiętniki księżniczki 2: Królewskie zaręczyny" 1700, 1900 

USA 2004
Komedia romantyczna
reż. Gary Marshall
 
Minęło pięć lat od chwili, gdy amerykańska nastolatka Mia dowiedziała się, że jest jej przeznaczony tron mikroskopijnego królestwa w Europie, Genowii. Przez ten czas ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie Princeton. Teraz ma objąć rządy, ale zanim zostanie ukoronowana musi spełnić jeden ważny warunek: wyjść za mąż. Takie jest bowiem prawo Genowii, na którego straży stoi jej babka, królowa Clarissa. Rozpoczynają się poszukiwania odpowiedniego kandydata. Niestety, jest na to tylko miesiąc.

 


©Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: UMiG Syców