polski Polska  dolnośląskie  oleśnicki   Moje Podwórko   |  Poczta 
Portal / Miasto i gmina Czwartek - 26 stycznia 2006 Lutosława, Normy, Pauliny     "Doświadczony żeglarz nie walczy z prądami ani wiatrem, ale pozwala im unosić się w obranym przez siebie kierunku" - Bolesław Prus  
 Menu
 - Urząd Miasta i Gminy
 - Miasto i gmina  
 - Oświata
 - Kultura      
 - Sport i rekreacja
 - Ochrona zdrowia
 - Firmy i instytucje
 - Oferta inwestycyjna
 - Jednostki gminne
 - Gazeta Sycowska
 - Ważne telefony
 - Stowarzyszenia
 - Parafie i kościoły
 - Użyteczne linki
 - Galeria zdjęć
 - E-mapy
 - Przetargi
 - Praca
 - Informacja PKS i PKP
 - Redakcja
 - English version
 - Wyślij kartkę
 - Unia Europejska
 Wyszukiwarka


Szukaj wg branz
Dodaj wpis
BIP
  Miasto i gmina

Witam na przyjaznej Ziemi Sycowskiej!

Chciałbym Państwa zaprosić do odwiedzenia portalu informacyjnego Miasta i Gminy Syców. Doceniając rolę mediów elektronicznych w promocji tej Ziemi, zachęcam Państwa do odwiedzenia i bliższego zainteresowania się również tym zakątkiem Dolnego Śląska i Polski. Władze samorządowe naszego terenu są otwarte na każdą formę współpracy mającą na celu dobro i rozwój gminy we wszystkich obszarach życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego.

Serdeczne zaproszenie kieruję do tych wszystkich, którzy są zainteresowani nawiązaniem nowych kontaktów, jak i tych, którzy z różnych przyczyn opuścili rodzinne strony: wszystkich zapewniając o gościnnym przyjęciu oraz życzliwości tak władz miasta, jak i jego mieszkańców.

Oby XV-wieczna dewiza Sycowa: "Niech pomyślność miasta rozkwita tak, jak zacność jego obywateli" przyświecała kolejnym pokoleniom Sycowian, a wielowiekowa tradycja miasta pomagała w odnalezieniu swojej "małej ojczyzny" i własnej tożsamości.


Burmistrz

Stanisław Czajka

        

©Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: UMiG Syców